לכל ציבור מעגן שלום רב !
כמידי שנה אנו מבקשים

עונת הרחצה 2017 כבר בעיצומה וכמידי שנה אנו מבקשים
להודיע ולבקש מספר דברים על מנת להסדיר את נושא השימוש בבריכה.
היות וכולנו "בעלי הבית" הדבר יוצר לא מעט בעיות לצוות התפעולי של הבריכה אשר מוצא את עצמו במצבים של חוסר נעימות כלפי החברים והילדים.אנו מצפים מהחברים והילדים לעזור לנו ולא להיפך. להלן מספר הנחיות על מנת שהכללים יהיו ברורים.

1. יש להישמע להוראת המצילים !!!

2. אין לרוץ ולהשתולל בשטח הבריכה – הדבר גם מסוכן וגם מפריע לאורחים .

3. הכניסה לחדר המציל ללא אישור מפורש מהמציל אסורה בהחלט !!!

4. ילדים קטנים הנם באחריות ההורים ע"פ החוק, אנו מבקשים לא לשלוח ילדים קטנים לבריכה ללא ליווי של מבוגר !!!

5. מגבות – נא להביא מהבית !חלוקת המגבות היא לאורחי כפר הנופש בלבד, אנו לא יכולים לספק את כל כמות המגבות הנדרשת גם לחברים וגם לילדים (ברור שאנו עוזרים למי ששכח אך אנא הקפידו).

6. היו בעבר לא מעט מקרים של השחתת רכוש במלתחות החוף – הורים שימו לב לכך!!

7. בשבתות של יולי אוגוסט ובחגים אנו מבקשים לא לבוא לבריכה בבוקר אלו שעות שהבריכה עמוסה מאוד.

8. אורחים של חברים – יש לבוא עם האורח. אנו מבקשים לא להביא אורחים בשבתות ובחגים בבוקר היות ובשבתות אנו מכניסים כניסות יום והבריכה מאוד עמוסה כאמור.

9. אורחים של בני הנוער וצעירי הקיבוץ – אין להביא אורחים ללא תיאום! היו לא מעט מקרים שפתאום מצאנו את המקום מלא ב"חבר'ה של החבר'ה" כפר הנופש אינו יכול לשמש מועדון לבני הנוער וצעירי העמק אשר מחפשים מקום להעביר את הזמן. בנוסף כמעט באופן קבוע הח'ברה משאירים את מקום ישיבתם מלוכלך ו/או לא מסודר-שימו לב למצילים יש גם כך הרבה עבודה!!!

10. תושבים – נא לפנות לרני יש הסדר מיוחד נא לבוא עם האישור.

11.ככלל האכילה בשטח הבריכה אסורה !!! (רשום בכל הכניסות) יחד עם זאת אנו מבינים את הצורך להביא פירות וחטיפים לילדים, אבל נתקלים בלא מעט מקרים בהם השאירו לנו הרבה לכלוך. אנו מבקשים בכל לשון של בקשה להשאיר את המקום נקי ומסודר!!! למצילים יש ממילא הרבה עבודה.

אנו מבקשים ומצפים לשיתוף פעולה מלא של כולם

בברכה
הנהלת כפר הנופש

כתיבת תגובה